|
Руське населення на східному схилі Карпат |
| Ця наукова праця Ніла Попова була високо оцінена на нараді вчених Московського університету у грудні 1866 року. Професор, розповідаючи про спосіб життя, культуру, звичаї, особливості характеру мешканців гірського краю, вживає, крім слів “лемки”, “русини”, також “горяни”. У Росії того часу лемків називали ще й “карпаторосами…” Подаємо нижче уривки з книжки, надрукованої в Московських університетських відомостях понад 140 років тому. Погляньмо очима російського історика на наших предків, описаних у головному розділі “Про лемків”. Читати далі |

Майже,як в Америці
И куда же оно подевалось?
А кого то хвилює, буде газ,будуть й гроші,великі гроші